این قافله ی عمر عجب می گذرد

در آستانه ی چهل سالگی هستم و فکر می کنم  بسیاری از به ظاهر دویدن هایم چه بی خود بوده و فقط توان پاهایم را از من گرفته، درحالی که هیچ سودی برایم نداشته جز سکون و جاماندن در نقطه ی آغازین !چه غصه هاو خود خوری های بی جهتی که فقط باعث به هم ریختنم شده ، در حالی که افسانه ای بیش نبوده و چه تکاپوهایی برای هیچ به معنی کامل آن ...هر چند برای من گذران سالهایی آکنده از هیچ نبود ! لابه لای این سال ها یاد گرفتم زندگی نه دویدن برای رسیدن به آن محالِ آرمانی است و نه نگرانی برای از دست دادن ِ داشته هایی که در واقع از آن ِمن نیست ونه اندوه رفته ها! که رفتن و ماندن دراختیارم نیست و نه غم بازماندن ! که کسی ماندنی نیست  !...زندگی همین لحظه است و چگونه بودن ِ در حال ، تنها انتخاب ِقابلیّت تعریف برایم . هرثانیه فرصتی برای نو شدن و یافتن است.درک لذّت ِخنده های بی دلیل با عزیزان و بودن باعشق ِبه بودن ! ِبی نقاب بدون هیچ برچسبی  ...و البتّه رهایی از قید ِ بندهای نامرئی ِ پوچی که روح را به بند می کشد .!...می گویند چهل سالگی موسم ِ پوست اندازی روح است .به نوعی سکون و بلوغ !... شایدهم رسیدن!... هرچه که باشد آغازی دگر است و فصلی نو... .

پ ن : قافله اش اصلاح شد :)

/ 16 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نازلی

تولدتون مبارک آنای عزیز[گل]

مینجیق

تولدتون مبارک! شما دقیقا همسن همسر منید!

آشنا

! در آستانه 39 سالگیت مبارک آخه آدم زن باشه یک سال هم اضافه کنه به سنش ؟!

ه.ا

بدون هیچ برچسبی ! تولدت مبارک [گل]

مينجيق

شاهين متولد 52 هست. امسال چهل ساله مي شه. شما كه متولد 53 هستيد خيلي مونده تا چهل ساله بشيد! اون وقت مي گن خانم ها سنش را كم مي گن! ديروز دانشجوم مي گه خانمها 10 ساله مي شن 20 ساله مي شن 30 ساله مي شن بعدش مي رسند به سن "چه خوب موندين!"

مينجيق

خلاصه امروز شاهين 40 ساله شد. خودش اصلا عين خيالش نيست من به جاش هيجان دارم.

تولدت را صمیمانه تبریک می گویم و برایت آرزوی سلامتی و موفقیت ذر کنار خانواده را دارم.

مادر یک سومی

تبریک میگم خانم شاد و سلامت باشی

فرزانه

سلام مبارک است خانم امیدوارم سال به سال زندگی ات پر از خوشی و معنا بشود مینجیق راس میگه این تهمت ها که زن ها سنشان را کم می گویند چیه پس ؟ [هورا]