تفاوت ها زیباست ولی ...

 

دیشب از انجمن معلولین زنگ زدند که پیدایش کنم ! و راضیش کنم  به همایش برود !گفتم باید تا صبح صبر کنید الان توی هواپیماست .

امروز صبح از آلمان رسیده ،سومین سفر در طی دو ماه گذشته ! آلمان -ایتالیا و آلمان ! نگاه خسته اش با آن لبخند و سوغاتی به دست ... . می گفت برخوردها خیلی بهتر بود .شرکت هایی که همکاری نمی کردند قول داده اند که به محض اعلام  لغو تحریم از طرف اتحادیه ی اروپا دوباره همکاری را شروع می کنند ! می گوید خیلی خسته ام ... . از فرودگاه گردی خسته ام ! می فهمی ؟!

شاید به اندازه ی او حس نکنم ولی می فهمم ! وقتی گفتم به انجمن زنگ بزن آهی کشید ... معنی این آه را من می دانم ... .یعنی حمایت ِ صفر ولی توقع در بالاترین حد

گفتن با خانواده ات بیا ! من که نمیرم ... به من میگه گل سرسبد ؟!!!

سؤال : چه امکاناتی برای معلولین هست ؟همین تبریز مثلا؟

 

/ 3 نظر / 4 بازدید

از طرف من خسته نباشید بگو وببوسش.

مامان علیرضا و حسین

دیشب خواب می دیدم اثاث کشی دارید و من اومدم کمکتون! با مزه اس که قیافه تون رو هم تو خواب دیدم![تعجب][نیشخند] نمی دونم چرا و چه ربطی داشت اصلا!

مینجیق

http://www.president.ir/att/sharvandi.pdf لینک بالا لینک پیش نویس حقوق شهروندی است. یش نویس حقوق شهروندی که اخیرا منتشر شده را جست و جو کردم به حقوق معلولین چند جا اشاره شده بود اما به مناسب سازی فضای شهری به این منظور اشاره ای ندیدم: http://www.president.ir/att/sharvandi.pdf ای-میلی هم دست آخر داده اند که نظرات و پیشنهادهایمان را بفرستیم. اگر و همسرتان موردی در این زمینه یا زمینه ی دیگر دارید می توانید به آن آدرس ارسال کنید.