مساله این است !زندگی بهتر یاشادتر ؟!!

نه لزوما فرزند کمتر زندگی بهتری به ارمغان می آورد و نه فرزند بیشتر به زندگی شادی می بخشد !!! این ها فقط شعارهای شسته رفته ی مقطعی هستند ! هر زوجی که شناخت کافی از شرایط داشته باشند و واقعا بدانند که چه می خواهند، باید آگاهانه در این باره تصمیم بگیرند .من که به ارتباط شادمانی و  فرزند بیشتر در این برهه از زمان ! تردید دارم ! خود دانید :)) در مورد  تبلیغات ِبدون ِ حضور مادر هم ترجیح می دهم سکوت کنم !! 

/ 12 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی

نظر یک خواننده را خواندم بنظر میرسد بعضی ها حتی در آمریکا هم از دست افکار خاص خودشان در عذابند.

مینجیق

یکی نیست به این خواننده و امثال او بگه مگه مجبوری بخوانی؟! من و عده ی زیادی از خواننده های این وبلاگ نظرات آنا را می خوانیم چون از آن می اموزیم و لذت می بریم.

آشنا

جریان تبلیغات چیه ؟

یک خواننده

یعضی ها هم حتا در کانادا دست از تظاهر بر نمی دارند... و منجنیق - البته هر گاوی اگر در جای درست قرار بگیرد، پرستیده می شود... من به آن گاو فکر نمی کنم ... بیشتر به پرسنتدگانش فکر می کنم...

مینجیق

در مورد فرزند آوردن در مورد شادی و یا زحمت ناشی از رتق و فتق امور مربوط به خانواده ی پرجمعیت و نیز در مورد حضور یا عدم حضور مادر در تفریحات خانوادگی باید از مادر سئوال کرد. اوست در این مسایل صاحبنظر و صاحب سلیقه می تواند باشد. کارشناس این موضوع هموست ولو این که سواد و خواندن نوشتن هم نداشته باشند. دیگه مادر فرهیخته چون آنا که جای خود دارد. دولتمردان حق ندارند در این موضوعات که مادران قرار است به پایش بنشینند بدون نظر مادر ان برنامه ریزی کنند. من مادر نیستم اما باور دارم بخش بزرگی از مشکلات این مملکت از آنجا ناشی می شوند که دولتمردان نظر مادران را آنجا که باید نمی شنوند. به طور خاص متاسفانه روز چهارم خرداد سال 1361 به سراغ نظرسنجی از مادران نرفتند!

مامانی جدید

وای خیلی سخته همین یکیش رو هم به زور بزرگ می کنیم چه برسه به یک لشکر ! به یک خواننده ! مدتی هست اینجا را پیدا کردم کاملا اتفاقی .نمی دانم آنا کیست ؟چند ساله است ؟شغلش چیست ؟فقط مجذوب سادگی نوشته ها و دنیایش شدم .ندیدم توهین کند !کلمه ناشایستی در کلامش نبوده ولی شما شمشیر از رو بسته اید .به قول خودش اجباری در آمدن به اینجا و خواندن و برآشفتن ندارید نیایید

مهسا

! چیز خاصی نبوده این قدر حساسیت نشون میدی یک خواننده

مامان علیرضا و حسین

ولی من دوست دارم بچه هام بیش تر از دو تا باشند. امیدوارم واقعا شادتر بشویم![نیشخند]

م

مباداذره ای به نظرات ِ دلسرد کننده توجه کنی بنویس و بنویس

پری

بنویس !تخصص از برای متخصصین تو با دلت می نویسی بنویس