تفسیر آرش کمانگیر به سعی دخترم

درس طوطی و بازرگان را تمام کرده اند دور خانه می چرخد و آهنگین می خواند مثنوی معنوی از آقای مولوی -  مثنوی معنوی از آقای مولوی

چی کار می کنی ؟

رمز گذاشتم نویسنده و کتابش رو حفظ کنم درس خیلییی قشنگیه هورااا به طوطی هندوستان ! راستی امروز آرش کمانگیر رو هم خوندیما دلم گرفت خیلی هم گرفت چرا آرش جانش در تیر کرد ؟اصلا مگه با پرتاب تیر کسی میمیره به نظرم اینجوری که کمان رو کشیده ه ه ه ه و از ته ته ته دلش خواسته تیر بره اون دور دورااااا نمرده که از استرس غش کرده قدیما هم که دکترا اینجوری نبودن نفهمیدن فکر کردن مرده بعد به هوش اومده مردم هم رفته بودن دنبال تیر کسی نبوده ببینه حالش خوبه ، آرش هم رفته سر کارش مگه نه ؟ همین بوده نه ؟!!!!!

فکر کنم احتمالا ...

نخیر حتما !!! آرش نمیمره از شعرشم خیلیییی خوشم میاد پنجشنبه میرم برای آبابا بخونم غافلگیرش کنم !

/ 4 نظر / 8 بازدید
دوست

الهی قربون دل نازکش بشم اسپند اسپند براش فراوان [قلب]

مینجیق

خیلی خوبه که به ادبیات علاقه داره. فردا که جایی استخدام شد یا صاحب شرکت خودش شد به دردش می خوره. اون کسانی که دکتری دارند اما نمی توانند نامه ای را بدون غلط املایی یا انشایی بنویسند پنهانی توسط منشیان زیردستشان مورد تمسخر قرار می گیرند. آقا و خانم دکتر مزبور هم که می بیند زیردستان سوادش را قبول ندارند به هم می ریزد. گمان می کند که توطئه ای در کار هست. هیئت علمی بودن خود را به رخ می کشد و منزلت خود را بیش از پیش پایین می آورد.

مهدی

منم فکر میکنم همین اتفاق افتاده باشه[نیشخند]

سروناز

[قهقهه] چه قوه تخیلی داره ها دخترت