دقت کنیم

با اضافه شدن روزانه ی اپلیکیشن های مختلف ؛ به همان اندازه  که امکان ارتباط بیشتر و راحت تر میشه از طرفی دست و پاگیرتر هم شده ! استفاده از این امکانات آدابی داره که باید رعایت کنیم . به صرف داشتن شماره تلفن کسی یا به دست آوردن شماره اش از بی شمار گروه های مجازی ، حق نداریم بدون اجازه ی اون شخص به گروهی اضافه اش کنیم یا شماره اش رو به دیگران بدیم  و ... . عضو گروهی بودن به ما حق اشتراک عکس های دوستانه یا اطلاعات خصوصی افراد اون گروه رو با دیگران نمیده . همانطوری که ورود به گروهی به انتخاب ما هست ترک کردنش هم آزادانه و به اختیار ماست و نیازی به بحث و جدل نیست .امروز دوستی عکسی رو برام فرستاد و با هیجان خبر عروسی یکی از هم گروهی ها رو داد وقتی پرسیدم خودش اطلاع داره ؟ جواب داد : نه چرا باید بهش می گفتم وایبر برای همین خبرهای داغه !!!

 

 

/ 5 نظر / 17 بازدید
مامان انیس

جانا سخن از زبان ما گفتی شب می خوابی صبح میبینی بالای صد تا پیام داری از گروه های جدید همین سروی خودمون آخه من رو چه به گروه مهندسین عمران ؟!

سیمین

وایبر و لاین و ... تبدیل شده به پایگاه فضولی منم چنین تجربه ای داشتم طرفو بلاک کردم با اینکه دوستم بود

س

سلام بر آنای عزیزم کاملا درسته این نکات شاید بی اهمیت به نظر برسه ولی بسیار مهم هست .یک مورد شاهدش بودم که باعث اختلاف شدید بین زن و شوهری شد علتش همین عکس بود که بر اثر سهل انگاری دست به دست شده بود

هم پلاسی

گلایه ای بکنیم دیگه ! این همه وقت بی سر و صدا تو پلاس بودید ؟ آخه یه ایما و اشاره ای !

الهدی

راستش من تا الآن فرار کردم از این محیط های موبایلی! از اینکه فاصله ها کمتر از حد خودش باشه ، استقبال نمی کنم. به قول شما فرهنگ استفاده اش باید قبلش ایجاد بشه... منم چند مورد مشکلات ایجاد شده حتی دلخوری های عمیق شنیدم که باعث تاسف هستند!!