از جوایز نقدی به شدّت استقبال میشود!!!

پس از رایزنی های ِ فراوان ،پسرم چندین بار داراییش رو سرشماری کرد آخرش هم نصفش رو داد یه نیم سکّه خرید و بقیّه اش رو داد به باباش از بابت کامپیوتر دست دوم همسرم که امروز رسید به پسرجانمان !! خیلی دلم میخواد بدونم برای پُر کردن قلّکش چه نقشه ای داره ؟

در قدم اوّل امروز یه قطعه ی کوچولو حفظ کرده و راست وچپ  میزنه و زیرچشمی هم نگاهی به ما میکنه و میگه جایزه لازم نیستا حالا نقدی هم قبول میکنیم !!!

بعضیا میگن در مورد بچّه هاخیلی سخت گیرم ولی من فکر میکنم هیچم اینطور نیست لازمه ،ارزششو داره

/ 8 نظر / 4 بازدید
ابزار رايگان

سلام با قرار دادن ابزار مناسب و کاربردي در سايت يا وبلاگ خود بازديدتان را چند برابر کنيد براي مشاهده ابزار به لينک زير برويد : http://www.parmisfun.com/abzar.php با تشکر

خ.م.ا.ر

احسنت به پسر آینده نگرت آنا جووون آفرین داره ... ماشالا به قلکش که انشاالله همیشه پر باشه

مهران

درود بر آنای عزیز..[گل] آنا خانوووووم چرا به ما سرنمیزنی؟[ناراحت]من که حتی لینکت کردم.. از وبلاگم خوشت نیومد؟[ناراحت]مطالب جالبی داره هااا.یه دور بزن..عاشق دل نوشته هام میشی.. منتظرتم.[تایید][منتظر]

دیمزن-

سلام آنای با درایت خودمون بازم خوندم و کیف کردم. واقعا واقعا برای تربیت بجه هام به راهنمایی های تو نیاز دارم. خیلی دلم می خواد منم بلد باشم بجه ها رو به قاعده و مستقل بار بیارم. در مورد وبلاگ نپرس که دلم خونه!! هم وقتشو دارم. هم مطلبشو. ولی حیف که یکی از سر لطف که کاش نمی کرد آدرس وبلاگمو داده به کل فامیل و آقا من اومدم تبریز دیدم همه ی عالم و آدم از جیک و پوک زندگی ما خبر دارن. خیلی ناراحت شدم. هر روزی هم که گذشت به عمق فاجعه بیش تر پی بردم. خلاصه دیگه ادامه اش به صلاح نبود.یا باید دچار خودسانسوری شدید می شدم یا دوباره از نو از جای دیگه شروع می کردم. توقفی در کار نیست!

یاسمن

به دیمزن: وقتی چیزی را در وبلاگتان می نویسید معنایش این است که مردم را دعوت می کنید به خواندن آن مطلب. من نمی فهمم چرا از این موضوع ناراحت شدید.

ياس سفيد

سلام آنا جون خوبي ؟ به به از اين بچه هاي شيطون من آپم عزيزم بياي خوشحال ميشم[لبخند]

دیمزن-

به یاسمن: وقتی آدرس وبلاگتان را به هیچ یک از افراد آشنا نمی دهید معنایش این است که دارید برای غریبه ها می نویسید.

یاسمن

اینترنت یک مکان عمومی است. هرکسی حق دارد بیاید و مطلبی را که در نگاشته شده بخواند.