به دوستان

تصمیم گرفته ام از هر چه می خوانم و خوشم می آید چند سطری اینجا بنویسم و بعد عکس العمل دوستان را رصد کنم :)))‌

هیچ مشکلی با نظرات مخالف ندارم  فقط  اصرار و پافشاری دوستی( با هفت اسم مختلف ! در چندین پیام خصوصی )برای نخواندن این کتاب * را درک نمی کنم ؟!

البتّه که هر کسی نظری دارد قابل احترام و من نیز :)))

*  در باب حکمت زندگی 

/ 9 نظر / 28 بازدید
همراه

من از مخاطبان وبلاگ خانم دكتر ياسمن فرزان هستم. ايشان در وبلاگشان يا يك بغض و نفرتي از شوپنهاور نوشته اند كه گاهي آدم شك مي كند چه طور يك چنين آدمي با اين حجم از نفرت نسبت به كسي كه دويست سال پيش مرده مي تواند وجود داشته باشد. به هر حال شوپنهاور از بزرگترين حكماي تاريخ هست، و نفوذش شگفت انگيز و فوق العاده شگرف است. در بين فيزيكدان ها و فلاسفه و هنرمندان گرفته تا مردمان عادي. با آروزي موفقيت و سلامتي براي شما و خانواده محترمتان.

مامان آرمان

خیلی خوبه بخون خلاصه شو بنویس تا منم استفاده کنم خودت که بهتر میدونی حوصله کتاب خوندن ندارم رمان باشه که چه بهتر[چشمک]

همراه

لحن آن كامنت هاي ناشناس به خانم فرزان نزديك بود. به هر حال اميدوارم حواس همه مان به دوست هايي كه مي خواهند در يك فرصت مناسب از پشت خنجر بزنند باشد. شاد زي.

م

یک کتاب خواندن و همه حواشی هر کسی دوست نداشت نمی خواند . تجربه من این است که حتی موضاعاتی را که اعتقاد ی به آنها نداریم هم باید بخوانیم .دانستن و آگاهی داشتن از هر مطلبی مفید خواهد بود

م

این همه حواشی منظور من بود در نظر قبلی

مامان انیس

این همراه کیه دیگه ؟ از آب گل آلود ماهی می گیری همراه جان ؟یا می خوای گل آلود کنی ؟ لحن هر کسی بوده حالا شما خنجر شناسی ؟

به همراه

شما بهتر است حواستان به رعایت اصول اخلاقی باشد و تهمت نزنید،غیبت نکنید.

ثمین

سلامممممم من اومدم

ثمین

نیستی؟