یه دل میگه بریم ،یه دل میگه نریم

اگر برق 132کیلو ولت پانزده متر یا حتّی کمتر به موازات اتاق ها خودنمایی کند روز اسباب کشی عقب گرد می کنید ؟عروسک های دخترم رو از کمدش جمع کردم و نرفته برگشتیم .خیلی سبک سنگین کردیم ،من و همسرم می ترسیم ولی خیلی ها اهمیّت نمیدن میگن داستان سرطان خون و آشفتگی عصبی اثبات نشده !

این چند سطر بالا مربوط به چهار سال ِ قبل هست .نه اسباب کشی کردیم و نه از دلمون اومد بفروشیم خلاصه همینطور بلاتکلیفیم .این برق 132کیلوولت از باغمیشه ی تبریز شروع می شود ،توانیر و الهی پرست و رجائی شهر و ... عبور می کند .تمام این مناطق مسکونی هستند . جای ما بودید چه می کردید؟

کوی الهی پرست بچّه ها درست زیر همین سیم و پای دکلش توپ بازی می کنند .میر داماد زیر همین سیم پارک کودک هست و ...

/ 1 نظر / 5 بازدید
panda

متاسفانه اين مشکلی است که بايد به هنگام طراحی فضای شهری رعايت بشه ولی ... اگر نگران سلامت خود و بچه هايتان هستيد نريد. اگر به قول اصطلاح عموم مردم " هش زاد اولماز"درست بود پس اين همه مقررات رعايت حريم خطوط هوايي و اينها که 4 سال توی دانشگاه خونديم کشک بود.(من رشته ام برقه)مطمئنا نه. فقط قضيه بحث ماليه ، که اين جوری ارزونتر در می آيد. ولی انواع سردرد های عجيب و غريب و مشکلات خونی و مشکلات جنين از پيامدهای اين امواجه.توی آزمايشگاه آنتن وقتی از بين دو تا آنتن رد میشديم احساس می کردم سرم داره به يک طرف کشيده ميشه. در ضمن آزمايش جالبی که برای بچه ها هم خيلی جالب و بامزه ميتونه باشه پختن تخم مرغ بين دو گوشی موبايل بعد از حدود 15 دقيقه است.امتحان کنيد.