سلسله مراتب

دخترم :بچه های الان چقدر یه جوری شدن ها !!!!

مثلا؟

دخترم :ما کلاس اولی بودیم جرات نمی کردیم به دومی ها چیزی بگیم .یه کلاس اولی به من  کلاس چهارمی !میگه بکش کنار ببینم !!!   به روش نیاوردم بچه س یاد میگیره :))))

/ 7 نظر / 3 بازدید
م

برخلاف بلبل زبونیش توی خونه پیش بقیه خانم تمام عیار کیف می کنم وقتی با بچه ها می بینمت

مینجیق

آخرش بود![قهقهه][خنده] یک خبر خوب برای شما و فرزندان هنرمندتان! در تبریز انجمن ارکستر فیلارمونیک تبریز داره فعال می شه و برنامه های مستمر و جدی ای می خواد داشته باشه. امیدوارم موفق بشوند و فعالیتشان استمرار داشته باشد

مینجیق

در همین راستا نوشتم ای کاش به جای این که تبریز شهر اولین ها بود به شهر ماندگار ها شهرت پیدا می کرد!

ثمین

[قهقهه]

ساناز

فکر کنم دخترت به خودت رفته نه ؟در ضمن یک پیشنهاد داشتم اگر اشکالی نداره از خودت هم بنویس از همسرت . شاید برای شما عادی باشه ولی تجارب نابی عنوان می کنی که برای منی که در آغاز این راه هستم خیلی به درد میخوره .دید شما به زندگی یک جور خاصی ساده و البته پخته هست که من در اطرافیانم نمیبینم تبریز ارکستر فیلارمونیک داره ؟

طباطبایی

با سلام خانم آنا به توصیه دوستی این وبلاگ را چند روزی هست که می خوانم و از ریزبینی و نگاه نکته سنج مادرانه و زنانه شما لذت بردم .بیش از هر چیزی ابتکار های شما در تربیت فرزندانتان توجه مرا بسیار جلب کرد .با توجه به اینکه شغل من مشاوره هست کنجکاو شدم بدانم که آیا رشته شما روانشناسی یا مرتبط به آن هست ؟از اینکه بانویی آزاده و با این وسعت دید در وبلاگستان به نام شهرم شناخته می شود بسیار خرسندم .

مینجیق

به ساناز حالا کجاشو دیدین؟ سال 86 ارکستر سمفونیک 170 نفره داشت که سمفونی شماره 5 بتهوون را در تبریز اجرا کرده بودند. حالا کوچک شده می خواد بشه ارکستر فیلارمونیک