مدل غصّه ی شما چیست ؟

چند وقتی هست می خوام در این مورد بنویسم ولی از اونجایی که این موضوع خیلی تابلو شده بود کمی صبرکردم آخرش هم تصمیم گرفتم با اندکی حذف و اضافه و تغییر بنویسم .

والدین کلاس پنجمی ها میدونن که پنجم ابتدائی ِ امروز آداب خاصی داره ،مخصوصا بیشتر رقابت بین مامانا هست .مادر ِ یکی از دانش آموزان کلاس پنجم بعد از اعلام اسامی مرحله اوّل و ندیدن اسم بچّه اش حسابی از خجالت پسر و معلّمش و اداره در اومد .حسابی که میگم یعنی بسیار بسیار آتشفشان گونه طوری که معّلم به طرفداری دانش آموز میاد و ... خلاصه این خانم بعد از این ماجرا خیلی غصّه میخوره و همسرفداکارش خانمش رو  با یه تور میفرسته مسافرتی در کشور دوست و همسایه ،ماشین مدل دوهزار و چند خانم رو عوض میکنه و یک مدل بسیار بسیار دوهزار و یازده تر میگیره و با هاش میاد فرودگاه استقبال خانمش و همونجا سوئیچ این مدل بسیار بالاتر رو تقدیم میکنه به پاس غصّه های فراوانی که خانمش خورده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آه خدای ِ من ،آه خدای ِ من ...

به همسرم میگم برو اون آقا رو پیدا کن نشستی ،برخاستی !! تا شاید یه فرغونی هم  برای من اجاره کنی  بچّه هارو بزارم توش تو شهر بگردونم !!!!!!

خارج از شوخی ،مدل غصّه های من که طراحی نشده شما چی ؟

/ 2 نظر / 7 بازدید
ناصرولی محمدی

سلام مهربان یار قدیمی.آمدم به آدرس قبلی وقصه کوچت را به آدرس جدید فهمیدم.پیغام هم گذاشتم ولی جوابی نگرفتم.مدتی نبودم وشرمنده رفقا شدم.درعوض کلی با مطالبت روح وجانم را صفا دادی.آدرس جدیدت را درلینک هایم تصحیح کردم.دعوتم برای غزلی گرچه قدیمی ومحزون پذیرا باش.

باهری

... والله چه عرض گنم ! من که عقلم به این جور چیزا قد نمیده... درود برشما [گل]