آرشام به کمک نیاز دارد


آرشام به کمک نیاز دارد.
تیم جراحی پروفسور سمیعی برای درمان این کودک اعلام آمادگی کرد . اما هزینه های این تیم جراحی و بیمارستان بسیار بالاتر از توان این خانواده و قریب به 250 میلیون تومان است .

پدرآرشام  خانه و تمامی لوازم موجود در آن را به فروش گذاشته تا بتواند هزینه درمان فرزندش را مهیا کند.آنها حتی فرش و رختخوابها و ظروف خود را هم فروخته اند.و از این راه نزدیک به 50 میلیون تومان به دست آورده اند.

سمت چپ :آرشام  

از هموطنان عزیزی که در هانوفر آلمان بتوانند محل اقامتی برای این خانواده فراهم کنند ،تقاضا می شود برای دریافت نشانی و تلفن مادر آرشام با دفتر سلامت نیوز  (88302127)تماس بگیرند.


پ ن :دوستان تبریزی می شناسم که در هانوفر زندگی می کنند ولی من هر کاری کردم نتونستم برم فیس بوک و متاسفانه شماره ی تماسی هم ازشون ندارم.امیدوارم اینجا رو بخونن/ 1 نظر / 5 بازدید
امیر

دوست عزیزم سلام. من مدت زیادی هست که از طریق بلاگم ، موسیقی رو به صورت رایگان درس میدم از اول اسفند ماه هم کلاس های جدید تئوری موسیقی با مراحل بسیار ساده و یادگیری آسان شروع میشه. برای یاد گرفتن همه ی سازها تئوری لازم و ضروریه. اگه دوست داشتی سریع بیا و به جمع ما بپیوند. منتظرم. بای ;)